www.fotoantdrobes.lt

Fotonuotrauka ant drobės – tai kur kas daugiau nei tik gražių prisiminimų įamžinimas nuotraukų albume. Pasirinkite sau labiausiai patinkančią nuotrauką ir atsispauskite ją ant drobės. Tai bus puikus paveikslas, padėsiantis sukurti jaukumą Jūsų namuose, o ir šypsena veide atsiras kaskart į jį pažvelgus. Foto drobė – tai galimybė Jūsų idėjoms bei fantazijai lietis laisvai.

 

Dovana

Artėja Jūsų draugų, mylimo žmogaus, šeimos nario gimimo diena, sukaktis, šeimos šventė? Tada, turbūt, ne vienam kyla vienas pagrindinių klausimų – o ką šį kartą padovanoti? Neapsunkinkite savo minčių, rinkitės foto drobę. Sugaiškite keletą minučių ir išrinkite mieliausią akimirką drauge, kuri įamžinta nuotraukoje, atsiųskite ją mums ir mes pagaminsime šią nuotrauką ant drobės. Negalite išsirinkti iš kelių nuotraukų? Nieko baisaus, siūlome paveikslą iš kelių dalių. Sukomponuosime nuotraukas ant skirtingų drobių (esant pageidavimui ir skirtingų dydžių), kurias bus galima panaudoti kaip kelių dalių bendrą paveikslą, o pabodus, galima sukomponuoti kaip atskirus paveikslus.

Leiskite mūzai kalbėti

Tapyba – vienas iš Jūsų pomėgių? Nelaikykite mūzos, leiskite jai kalbėti. Įsigykite drobę, aptrauktą ant jūsų pasirinkto dydžio porėmio be jokios nuotraukos ir tapykite. Tai bus ne tik mielas užsiėmimas, laiko praleidimo būdas, bet ir originalus paveikslas, kuris paįvairins Jūsų namų ar darbo aplinką. Galbūt Jūsų vaikas, sesuo ar brolis nori piešti, tačiau paprasti popieriaus lapai pabodo? Leiskite vaikui džiaugtis kokybišku, nauju ir įdomiu piešimo būdu – tapymu ant drobės. Tai gali tapti puikus laisvalaikio praleidimas drauge su visa šeima, kuris paįvairins savaitgalio popietę.

Ne tik nuotraukos

Foto drobė – tai ne tik jūsų nuotraukoms skirti paveikslai. Galite atsispausti ir savo sukurtus piešinius. O galbūt norite įamžinti savo vaiko pirmąjį piešinį? Atsiųskite jo fotografiją ir atspausime piešinį ant drobės, kuri puikiai tiks vaiko kambaryje, bus dovana seneliams ar artimiesiems.

Pabodo ryte nubudus žvelgti į tuščias sienas? Norėtumėte ant jų matyti savo svajonių miesto vaizdus, ošiančią jūrą? Pasirinkite vaizdus, kurie jus džiugina, priverčia šypsotis ir Jūsų miegamojo sienos taps kur kas mielesnės ir kas rytą privers šypsotis, kad ir kuria koja iš lovos išliptumėte.

Turbūt ne viena mergina ant šaldytuvo klijuoja raštelius, ant kurių aiškiai parašyta „Nevalgyti po 18 val.“ ar kažką panašaus. Pakeiskite lapelius į užrašą ant drobės. Atsispauskite gražiai besišypsantį obuoliuką, kuris primins Jums apie sveikos mitybos įpročius. Virš jo sukomponuokite užrašą, kokį tik norite ir pasikabinkite virtuvėje.

Šeimoje vadovaujatės bendromis taisyklėmis? Įamžinkite jas ant drobės ir pasikabinkite visiems gerai matomoje vietoje. Pažvelgus į jas kur kas rečiau jas teks priminti žodžiu.

Artimiausiu metu neturite švenčių ar gimtadienių, bet norite pradžiuginti savo artimą? Parašykite trumpą laišką ant drobės ir padovanokite. Tai bus puiki atviruko, nuotraukos ar virtualaus laiško alternatyva.

Turite minčių, kaip panaudoti foto drobę? Rašykite mums ir mes padėsime įgyvendinti visas Jūsų vizijas, kurios iki šiol atrodė neįmanomos.